AKL-ATİKER

  • Home » AKL-ATİKER

Akl-Atiker Otogaz Sistemleri

AKL sıralı sistem LPG otogaz sistemleri ATİKER otogaz sistemlerinin ürettiği sıralı sistem lpg otogaz markasıdır. Sistemdeki ECU ve enjektörler İtalya dan ithal edilmektedir.

Sisitemin en önemli parçalarının ithal ve kaliteli olmasından dolayı, Akl lpg otogaz sisteminde herhangi bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Bu nedenle AKL lpg otogaz sistemi diğer yerli rakiplerine göre çok daha iyi kalite ve performansa sahiptir.

AKL sıralı sistem LPG otogaz sistemlerinin 3-4-5-6 ve 8 silindirli montaj kitleri bulunmaktadır. Akl lpg otogaz sisteminin tüm Türkiyede yaygın servis ağı bulunmaktadır.

Akl lpg otogaz sisteminin OBDII özellikli lpg kitleri mevcuttur. Akl lpg sisteminin OBDII li kitlerinin kullanıldığı montajlarda, Akl lpg sisteminden alınan verim artmakta ve aracın performansında hissedilir bir artış elde edilmektedir. Akl lpg otogaz sisteminin elektronik konrol ünitesi (ECU) benzin ECU su ile standart protokolleri paylaşarak aracın karbürasyonunda anlık düzeltmeler yaparak, sürekli optimum değerleri kullanmasını sağlar.

Ayrıca her türlü karburatörlü ve tek nokta enjeksiyonlu araçlar içinde AKL otogaz lpg sisteminin montaj kiti mevcuttur.

AKL sıralı sistem LPG otogaz sisteminin ECU yazılımı İtalyan AEB firması tarafından yapılmaktadır.Akl lpg otogaz ürünleri ECE R 67-01 Avrupa kalite belgeli olup bu regülasyonun gerektirdiği tüm şartları karşılamaktadır.

Akl sıralı sistem lpg otogaz sistemleri, akl lpg,akl sıralı lpg sistemleri, akl oto lpg sistemi ve her türlü akl otogaz sistemi montajı ve bakımı firmamız tarafından yapılmaktadır.Akl lpg otogaz sisteminin bütün ürünleri firmamızda bulunmaktadır.Akl lpg otogaz sistemi ile dönüşüm yapılan araçlarda bugüne kadar herhangi bir sorunla karşılaşılmamıştır.